Pinned (REHBER) Aşçılığa Giriş

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• (REHBER) Aşçılığa Giriş

TANITIM

Mmmmmm... Lezzetli! Lezzetli bir yemeğin kokusu sizi buraya getirdi değil mi? Böyle bir yemek yapabilmek ister misiniz? Aşçılık yeteneğini Aşçılık Eğitmeni'nden öğrenebilirsiniz.

Yemek yapmak yaşamın kökeni, ateş ise ruhudur. Yemek yapmayı öğrenmek için ateşe nasıl hakim olacağınızı öğrenmeniz gerekir! Yemek pişirme, insanlara enerji getirebilecek bir yetenektir. Öyleyse harika yemek pişirme dünyasına geçelim!

Aşçılık için, yetenek arayüzünün "Normal" sekmesine gidin ve "Aşçılık" seçeneğini seçin. Yaratabileceğiniz yiyecek ve tatlıları bulabilirsiniz. Ayrıca aşçılık nesnelerini üretebilmeniz için Aşçılık araç-gereçlerinin yakınında olmanız ve uygun malzemeleri hazır bulundurmanız gerekir. Tüm bu şeylere sahip olduktan sonra hazırsınız!

Bununla birlikte, her türlü demircilik için Marangozluk Aletleri yakınında olmanız gerekir. (Aşağıdakiler gibi)

Unutmayın, zanaatkarlık aletleri her zaman zıplayan dev neon yeşili okla işaretlenir.

DETAYLAR

Tarifler
      Beyaz yemek tariflerini Aşçılık Eğitmeni'nden satın alabilirsiniz. Diğer değerli tarifleri ise Taborea’nın her yerinde bulabilirsiniz!

Unutmayın! Aşçılık'ta üreteceğiniz nesneler için en önemli kaynaklar "Bitki" ve "Odun" dönüşümleri olacaktır.

Seviye 11 ve üzeri aşçılık tarifleri, her bir üretim için 1 tane Aktivasyon Runesi isteyecektir.

ÜRETİM MALZEMELERİ
      Aşçılık'ta Bitki ve Odun dışında bir takım hammadde gerekir. Aşağıdaki listeden bir kaç örneği inceleyebilirsiniz!

Bir işi bilen yapar, az bilen akıl verir, bilmeyen eleştirir, yapamayan çamur atar.