Pinned (REHBER) Marangozluğa Giriş

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• (REHBER) Marangozluğa Giriş

TANITIM

Marangozluk çok sabır ve konsantrasyon gerektirir!

Ancak, bunu yapmak için Marangozluk Aletleri yakınında olmanız gerekir.

"Marangozluk" yeteneğini "Yetenekler" arayüzündeki "Normal" sekmesinde bulabilirsiniz. Arayüzün solundaki üretim listesinden üretmek istediğiniz öğeleri seçebileceğiniz bir arayüz daha mevcut. Üretmek istediğiniz nesneyi seçin, ardından, arabirimin sağ alt kısmında üretilecek miktarı seçin. Sırt çantanızda yeterli malzeme varsa, işe başlamak için "Üret" düğmesine basın!

Bununla birlikte, her türlü marangozluk için Marangozluk Aletleri yakınında olmanız gerekir. (Aşağıdakiler gibi)

Unutmayın, zanaatkarlık aletleri her zaman zıplayan dev neon yeşili okla işaretlenir.

DETAYLAR

Tarifler
      Bazı marangozluk tariflerinin daha güçlü yeşil-mavi-mor çeşitleri vardır. Bu tarifler Taborea dünyasının her yerinde bulunabilir.

Unutmayın! Marangozluk'ta üreteceğiniz nesneler için en önemli kaynaklar "Maden" ve "Odun" dönüşümleri olacaktır.

Seviye 11 ve üzeri marangozluk tarifleri, her bir üretim için 1 tane Bağlantı Runesi isteyecektir.

Bir işi bilen yapar, az bilen akıl verir, bilmeyen eleştirir, yapamayan çamur atar.