RoM

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• hailulfric wrote:

Yeni olduğumdan ötürü bilmiyorum, burası resmi sunucu mu yoksa private server mi tam anlayamadım, yardımcı olur musunuz acaba?
      Türkiye'de official sunucu yoktur bunu istemiyorlar da biz official tadında tek türk private serveyiz. oyunumuz bugun chapter II den chapter III geçti
      Ve türk patent üzrinde haklarımız da almak için uğraşıyoruz
      sonsuzmacera.com
      runesofmagic.com.tr
      runesofmystery.com
      gibi sitelere de sahibiz.
    • admin wrote:

hailulfric wrote:

Yeni olduğumdan ötürü bilmiyorum, burası resmi sunucu mu yoksa private server mi tam anlayamadım, yardımcı olur musunuz acaba?
      Türkiye'de official sunucu yoktur bunu istemiyorlar da biz official tadında tek türk private serveyiz. oyunumuz bugun chapter II den chapter III geçtiVe türk patent üzrinde haklarımız da almak için uğraşıyoruz
      sonsuzmacera.com
      runesofmagic.com.tr
      runesofmystery.com
      gibi sitelere de sahibiz.
      Desenize yıllarca boşuna gamersfirst i suçladık :) Sanki Runewaker doğru düzgün oyun ile ilgileniyor da... 10 yıldır oyun ile kaç kere ilgilendi Runewaker? Saçma tabi ! 4,5 sene önce NTS bir Türkiye sunucusu açtığında bile server Runewaker tarafından sabote edilmişti. Parasını alıyorlarsa neden böyle saçmalıklar yapıyorlar?