Search Results

Search results 1-9 of 9.

• Merhaba sevgili oyuncular! Bazı oyuncularımızın oyuna girişte böyle bir sorun yaşadığını duyduk. Bu sorunun iki adet çözümü var: DirectX indirip bilgisayarınıza tam bir şekilde kurmak. Hata hala devam ediyor ise: Error Assembling VS Fix linkinden dosyaları indirip kurmanız. İyi günler dileriz! Runes of Mystery Ekibi.

• Oyun Kuralları ve Ceza Sistemi 1. İsimlendirme Uygunsuz karakter ismi kullananların karakterleri süresiz olarak kapatılır. - Oyuncu karakter adları benzeri karakter adları yaratarak oyuncuların hesap bilgilerini elde etme, eşyalarını çalma teşebbüsünde bulunması halinde, eylemi gerçekleştirenin tüm hesapları kapatılır. Yönetici ve GM isimlerini taklit etme: - Kötü niyetli olmayan yönetici ve GM taklitleri - 1. İhlal -> 1 gün uzaklaştırma - 2. İhlal -> 3 gün uzaklaştırma - 3. İhlal -> 5 gün uzakl…

• Forum Kuralları

Logar - - Rules

Forum Kuralları 01. Forumda siyasi ve dini içerikli yazı, siyasi ve dini propaganda, genel ahlaka aykırı küfürlü yazı, argo kabul edilen yazılar, hakaret benzeri yazılar yazılamaz. Aynı şekilde, başka bir forum katılımcısını ya da üçüncü bir şahsı küçültücü veya hakaret edici yazı yazılamaz. Ayrıca, halkın sosyal sınıf, ırk, din, mezhep veya bölge bakımından farklı özelliklere sahip bir kesimini, diğer bir kesimi aleyhine kamunun güvenliği için tehlikeli tarzda kin ve düşmanlığa alenen tahrik ed…

• (REHBER) Terziliğe Giriş

Logar - - Tailoring

TANITIM Tıpkı gerçek dünyada olduğu gibi Taborea'da da moda her şeydir. Terzilik öğrenmek ister misiniz? Bu yolu seçerseniz seçenekler terzilik ile neredeyse sınırsız! Terzilik için, yetenek arayüzünün "Normal" sekmesine gidin ve "Terzilik" seçeneğini seçin. Yaratabileceğiniz nesneleri burada bulabilirsiniz. Ayrıca terzilik nesnelerini üretebilmeniz için Terzilik araç-gereçlerinin yakınında olmanız ve uygun malzemeleri hazır bulundurmanız gerekir. Tüm bu şeylere sahip olduktan sonra hazırsınız! …

• (REHBER) Aşçılığa Giriş

Logar - - Cooking

TANITIM Mmmmmm... Lezzetli! Lezzetli bir yemeğin kokusu sizi buraya getirdi değil mi? Böyle bir yemek yapabilmek ister misiniz? Aşçılık yeteneğini Aşçılık Eğitmeni'nden öğrenebilirsiniz. Yemek yapmak yaşamın kökeni, ateş ise ruhudur. Yemek yapmayı öğrenmek için ateşe nasıl hakim olacağınızı öğrenmeniz gerekir! Yemek pişirme, insanlara enerji getirebilecek bir yetenektir. Öyleyse harika yemek pişirme dünyasına geçelim! Aşçılık için, yetenek arayüzünün "Normal" sekmesine gidin ve "Aşçılık" seçeneğ…

• (REHBER) Marangozluğa Giriş

Logar - - Carpentry

TANITIM Marangozluk çok sabır ve konsantrasyon gerektirir! Ancak, bunu yapmak için Marangozluk Aletleri yakınında olmanız gerekir. "Marangozluk" yeteneğini "Yetenekler" arayüzündeki "Normal" sekmesinde bulabilirsiniz. Arayüzün solundaki üretim listesinden üretmek istediğiniz öğeleri seçebileceğiniz bir arayüz daha mevcut. Üretmek istediğiniz nesneyi seçin, ardından, arabirimin sağ alt kısmında üretilecek miktarı seçin. Sırt çantanızda yeterli malzeme varsa, işe başlamak için "Üret" düğmesine bas…

• (REHBER) Demirciliğe Giriş

Logar - - Blacksmithing

TANITIM Demircilik çok zor görünüyor olabilir. Ama uygun tekniklerle, herkes yapabilir! "Demircilik" yeteneğini "Yetenekler" arayüzündeki "Normal" sekmesinde bulabilirsiniz. Arayüzün solundaki üretim listesinden üretmek istediğiniz öğeleri seçebileceğiniz bir arayüz daha mevcut. Üretmek istediğiniz nesneyi seçin, ardından, arabirimin sağ alt kısmında üretilecek miktarı seçin. Sırt çantanızda yeterli malzeme varsa, işe başlamak için "Üret" düğmesine basın! Bununla birlikte, her türlü demircilik i…

• (REHBER) Zırhçılığa Giriş

Logar - - Armorcrafting

TANITIM Herkesin korunmak için bir zırha ihtiyacı vardır! Zırh yapımında ustalaşmak sabır ve titizlik isteyen bir zanaatkarlık alanıdır. Ancak özenle uygularsanız, bir gün büyük ustaların çemberine girebilirsiniz. "Zırhçılık" yeteneğini "Yetenekler" arayüzündeki "Normal" sekmesinde bulabilirsiniz. Arayüzün solundaki üretim listesinden üretmek istediğiniz öğeleri seçebileceğiniz bir arayüz daha mevcut. Üretmek istediğiniz nesneyi seçin, ardından, arabirimin sağ alt kısmında üretilecek miktarı seç…

• (REHBER) Simyacılığa Giriş

Logar - - Alchemy

TANITIM "Simya herhangi bir yanılsamaya tabi olmadığınız inisiyatik bir sistemdir. Simya Laboratuar yoluyla objektif bir kontrolü bulunan yegâne inisiyatik sistemdir. Dolayısıyla, denemeleriniz evrenin olağan yasalarının dışına çıktığını gösterirse, bu içsel bir uyanmadan geçmiş bir simyager olduğunuzu gösterir.” - Jean Dubuis Ya da Taborea dünyasında, kaynar bir kazanda bir araya getirilmek üzere çeşitli bitki ve madenlerin toplanması sanatıdır. Müttefiklerinize yardım etmek için veya düşmanlar…