Runes of Mystery

Runes of Mystery - Runes of Magic Forum

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Recent Activities

• admin -

Liked maldarko66’s post in the thread Büyücü yetenekler.

Like (Post)
    <p>Büyücü 50 lvl a göre yetenekler hangi sırayla veriliyor. yetenek rehberi varmı</p>
  • admin -

Replied to the thread market öneri.

süs eşyasıdır markete kutsal pet satılmaz onu çeşitli haritalardan canavarlardan düşürüp yakalamanız lazım
  • admin -

Replied to the thread 62 patchi ne zaman gelicek yada gelicek mi?.

@Eleanora şuan da tam doğru yerde şuan yeni yeni dl zs girilmeye başlandı biz hikaye ye uygun bir şekilde paketleri sizlere göndereceğiz zaten bu yama bittikten sonra 62 pek bir şey kalmadı
  • 0xF -

Replied to the thread Büyücü yetenekler.

Aradığın sorunları burada bulabilirsin veya üst menü'den Özellikler kısmından bakabilirsin. tr.runesofmystery.com/Features/Expansions
  • 0xF -

Replied to the thread market öneri.

Quote from fireclaw: “marketten küçük azrail aldım bana hiç bir ek özellik vermiyo kazık yemiş gibi hissettim kendimi buna bir kaç özellik ekleseniz olmazmı ayrıca markete rune diskini ne zaman koymayı düşünüyorsunuz ” Oyun halen…
  • 0xF -

Liked Logar’s post in the thread Forum Kuralları.

Like (Post)
    Forum Kuralları
    01. Forumda siyasi ve dini içerikli yazı, siyasi ve dini propaganda, genel ahlaka aykırı küfürlü yazı, argo kabul edilen yazılar, hakaret benzeri yazılar yazılamaz. Aynı şekilde, başka bir forum katılımcısını ya da…
  • 0xF -

Now follows Logar.

Follow
  • kadirdemircan -

Wrote a comment on fireclaw’s wall.

Wall Comment
    arkadsım oyunu nasıl yuklıcez yardım edermısın
  • fireclaw -

Posted the thread market öneri.

Thread
    marketten küçük azrail aldım bana hiç bir ek özellik vermiyo kazık yemiş gibi hissettim kendimi buna bir kaç özellik ekleseniz olmazmı ayrıca markete rune diskini ne zaman koymayı düşünüyorsunuz
  • maldarko66 -

Posted the thread Büyücü yetenekler.

Thread
    <p>Büyücü 50 lvl a göre yetenekler hangi sırayla veriliyor. yetenek rehberi varmı</p>