Pinned (REHBER) Simyacılığa Giriş

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• (REHBER) Simyacılığa Giriş

TANITIM

"Simya herhangi bir yanılsamaya tabi olmadığınız inisiyatik bir sistemdir. Simya Laboratuar yoluyla objektif bir kontrolü bulunan yegâne inisiyatik sistemdir. Dolayısıyla, denemeleriniz evrenin olağan yasalarının dışına çıktığını gösterirse, bu içsel bir uyanmadan geçmiş bir simyager olduğunuzu gösterir.” - Jean Dubuis

Ya da Taborea dünyasında, kaynar bir kazanda bir araya getirilmek üzere çeşitli bitki ve madenlerin toplanması sanatıdır. Müttefiklerinize yardım etmek için veya düşmanlarınızı engellemek için.

"Simyacılık" yeteneğini "Yetenekler" arayüzündeki "Normal" sekmesinde bulabilirsiniz. Arayüzün solundaki üretim listesinden üretmek istediğiniz öğeleri seçebileceğiniz bir arayüz daha mevcut. Üretmek istediğiniz nesneyi seçin, ardından, arabirimin sağ alt kısmında üretilecek miktarı seçin. Sırt çantanızda yeterli malzeme varsa, işe başlamak için "Üret" düğmesine basın!

Diğer zanaatkarlık becerileri gibi, sadece tarifinize ve listelenen malzemelere sahip olmamalısınız. Aynı zamanda bir zanaatkarlık aletinin yanında olmalısınız.

Unutmayın, zanaatkarlık aletleri her zaman zıplayan dev neon yeşili okla işaretlenir.

DETAYLAR

Tarifler
      Bazı iksirlerin daha güçlü yeşil bir çeşidi vardır. Bu tarifler Taborea dünyasının her yerinde bulunabilir.

Unutmayın! Simyacılık'ta üreteceğiniz nesneler için en önemli kaynaklar "Maden" ve "Bitki" dönüşümleri olacaktır.

Seviye 11 ve üzeri iksir tarifleri, her bir üretim için 1 tane Birleştirme Runesi isteyecektir.

BAZI İKSİRLER
      Üretime göre üretilen iksir sayıları nadirliğe göre farklılık gösterebilir. Aşağıdan bir kaç iksiri inceyebilirsiniz!

İksir
      Tarif
      Level
      Etki
      1
      Heals 220 HP
      1
      Heals 300 HP
      3
      Restores 220 Mana
      3
      Restores 300 Mana
      5
      Mining skill increases 5 levels for 600 seconds
      7
      Woodcutting skill increases 5 levels for 600 seconds
      9
      Herb harvesting skill increases 5 levels for 600 seconds
      11
      Restores 40 Rage

Bir işi bilen yapar, az bilen akıl verir, bilmeyen eleştirir, yapamayan çamur atar.