Search Results

Search results 1-11 of 11.

• market öneri

admin - - Technical Problems

süs eşyasıdır markete kutsal pet satılmaz onu çeşitli haritalardan canavarlardan düşürüp yakalamanız lazım

• @Eleanora şuan da tam doğru yerde şuan yeni yeni dl zs girilmeye başlandı biz hikaye ye uygun bir şekilde paketleri sizlere göndereceğiz zaten bu yama bittikten sonra 62 pek bir şey kalmadı

• Quote from perseid78: “Oyundaki oyuncu sayısı ne kadar klan ve guildler var mı .* ” Merhaba oyuncu sayımız şuan güncel olarak takip edebileceğiz web sitemiz de ran top 500 ü seçebilirsiniz orada gerekli kullanıcılar anlık olarak gözükmektedir. aynı zaman da kalnlarımızı da takip edebilirsiniz.

• Quote from horace: “Bir anda 62 getirmek bence iyi fikir değil, sırasıyla patchler yavaş yavaş gelsin, bu arada oyundaki eksiklikler giderilsin. Yavaş ama sağlam bir oyunumuz olsun. Benim fikrim tabi. ” Evet bölümler sırası ile gitmete biz chapter 1 50 lv den başladık chapter II 55 oynatık ve şuan chapter III 57 için bu gün yeni sunucuya geçiş sağladık. iyi oyunlar dileriz.

• merhaba hesap açarken aktivasyon kodu nu mail adresinizden onaylamayı unutmayınız bu mail bazen geç gelebilir şayet ulaşamadıysanız mail adresinize yönetim ile iletişime geçe bilirsiniz. supports.runesofmystery.com

• RoM

admin - - General Discussion

Quote from hailulfric: “Yeni olduğumdan ötürü bilmiyorum, burası resmi sunucu mu yoksa private server mi tam anlayamadım, yardımcı olur musunuz acaba? ” Türkiye'de official sunucu yoktur bunu istemiyorlar da biz official tadında tek türk private serveyiz. oyunumuz bugun chapter II den chapter III geçti Ve türk patent üzrinde haklarımız da almak için uğraşıyoruz sonsuzmacera.com runesofmagic.com.tr runesofmystery.com gibi sitelere de sahibiz.

• MİNİ PATCH

admin - - Help and Tips

Merhaba Mini Patch İndir tıklayarak oyunuzun içine zip çıkartmanız kafi. iyi oyunlar dileriz.

• Merhaba

admin - - Help and Tips

Merhaba @AhmeetCapar Oyunu Steam tarafından indirdiyseniz mini patch yüklemeniz yeterli olacaktır. 1. Adım dosya yolundan ana klasöre gidiniz. 2. Adım Güncel Mini Patch indirin 3. Adım çıkan dosyaları ana dizine atın ve tümüne evet demeniz yeterlidir. Keyifli Oyunlar

• Merhaba @Baytar Eşya pazarı sürekli güncellenmektedir. bununla ilgili daha detaylı destek alabilmek için ticket atmayı unutmayın geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

• Web Sitesi

admin - - Suggestions

Merhaba @Baytar Tabiki bu yapıla bilir şuan oyun içersin de chapter II final patch hazırlanması sürüyor bitince sıralama da online kısmını da ekliyebiliriz geri bildiriminiz için teşekkür ederiz.

• Merhaba sevgili oyuncular! İndirme ve güncellemede sıkıntı yaşayan oyuncularımız için oyunumuzu tek link haline getirdik. Sorun yaşamaya devam eden oyuncularımız aşağıda vermiş olduğumuz alternatif linkten oyunu sorunsuz bir şekilde indirip giriş yapabilirler! Google Drive: Runes of Mystery Runes of Mystery Ekibi.