Recent Activities

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• admin -

Liked maldarko66’s post in the thread Büyücü yetenekler.

Like (Post)
    <p>Büyücü 50 lvl a göre yetenekler hangi sırayla veriliyor. yetenek rehberi varmı</p>
  • admin -

Replied to the thread market öneri.

süs eşyasıdır markete kutsal pet satılmaz onu çeşitli haritalardan canavarlardan düşürüp yakalamanız lazım
  • admin -

Replied to the thread 62 patchi ne zaman gelicek yada gelicek mi?.

@Eleanora şuan da tam doğru yerde şuan yeni yeni dl zs girilmeye başlandı biz hikaye ye uygun bir şekilde paketleri sizlere göndereceğiz zaten bu yama bittikten sonra 62 pek bir şey kalmadı
  • 0xF -

Replied to the thread Büyücü yetenekler.

Aradığın sorunları burada bulabilirsin veya üst menü'den Özellikler kısmından bakabilirsin. tr.runesofmystery.com/Features/Expansions
  • 0xF -

Replied to the thread market öneri.

Quote from fireclaw: “marketten küçük azrail aldım bana hiç bir ek özellik vermiyo kazık yemiş gibi hissettim kendimi buna bir kaç özellik ekleseniz olmazmı ayrıca markete rune diskini ne zaman koymayı düşünüyorsunuz ” Oyun halen…
  • 0xF -

Liked Logar’s post in the thread Forum Kuralları.

Like (Post)
    Forum Kuralları
    01. Forumda siyasi ve dini içerikli yazı, siyasi ve dini propaganda, genel ahlaka aykırı küfürlü yazı, argo kabul edilen yazılar, hakaret benzeri yazılar yazılamaz. Aynı şekilde, başka bir forum katılımcısını ya da…
  • 0xF -

Now follows Logar.

Follow
  • kadirdemircan -

Wrote a comment on fireclaw’s wall.

Wall Comment
    arkadsım oyunu nasıl yuklıcez yardım edermısın
  • fireclaw -

Posted the thread market öneri.

Thread
    marketten küçük azrail aldım bana hiç bir ek özellik vermiyo kazık yemiş gibi hissettim kendimi buna bir kaç özellik ekleseniz olmazmı ayrıca markete rune diskini ne zaman koymayı düşünüyorsunuz
  • maldarko66 -

Posted the thread Büyücü yetenekler.

Thread
    <p>Büyücü 50 lvl a göre yetenekler hangi sırayla veriliyor. yetenek rehberi varmı</p>
  • hakan6477 -

Replied to the thread Bitkicilik - Seviye 20.

aynı sorun bende de var yardımcı olurmusunuz.nick:womenizer
  • Eleanora -

Posted the thread Warden "Heart of the Oak" Buff'ı Aktifleşmiyor!.

Thread
    Selamlar, Warden'ın 24 lvl yeteneği "Heart of the Oak" buffı herhangi bir etki vermiyor ve aktifleşmiyor.
  • Eleanora -

Replied to the thread RoM.

Quote from admin: “Quote from hailulfric: “Yeni olduğumdan ötürü bilmiyorum, burası resmi sunucu mu yoksa private server mi tam anlayamadım, yardımcı olur musunuz acaba? ” Türkiye'de official sunucu yoktur bunu istemiyorlar da biz official…
  • Eleanora -

Henüz oyunda kaç kişi DL, ZS zindanlarını bitirdi? Onu da geçtik kaç kişi kalin bitirdi :) ? Level almak adına tamam da önce millet şu zindanları bitirsin ondan sonra 62yi görelim :)
  • Eleanora -

Replied to the thread Savaşçı Nasıl Geliştirilir ?.

Es-selamu aleykum! Savaşçı(warrior) kasmanın 2 yolu vardır. Tank ve DPS. Oyunda dual-class sistemi olduğu için bunu daha fazla açmam gerekiyor. Bu iki yol başlangıç aşamasında (sınıf seçme dışında) 50-55 levellere kadar daima Çift el…
  • admin -

Liked Kazova19’s post in the thread Savaşçı Nasıl Geliştirilir ?.

Like (Post)
    sa savaşçı nasıl geliştirilir onu sorcaktım yardımcı olursanız sevinirim ...
  • admin -

Liked horace’s post in the thread Savaşçı Nasıl Geliştirilir ?.

Like (Post)
    Biraz spesifikleştirmen lazım soruyu çok genel sormuşsun
  • admin -

Replied to the thread Merhaba oyunda Klan guild vb varmı ?.

Quote from perseid78: “Oyundaki oyuncu sayısı ne kadar klan ve guildler var mı .* ” Merhaba oyuncu sayımız şuan güncel olarak takip edebileceğiz web sitemiz de ran top 500 ü seçebilirsiniz orada gerekli kullanıcılar anlık olarak…
  • admin -

Liked perseid78’s post in the thread Merhaba oyunda Klan guild vb varmı ?.

Like (Post)
    Oyundaki oyuncu sayısı ne kadar klan ve guildler var mı .*
  • admin -

Quote from horace: “Bir anda 62 getirmek bence iyi fikir değil, sırasıyla patchler yavaş yavaş gelsin, bu arada oyundaki eksiklikler giderilsin. Yavaş ama sağlam bir oyunumuz olsun. Benim fikrim tabi. ” Evet bölümler sırası ile gitmete biz…