Runes of Mystery

Runes of Mystery - Runes of Magic Forum

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

Oyun Sürekli Çöküyor

1

Oxie

Eski hesap

0

Recent Activities

• Oxie -

Replied to the thread Oyun Sürekli Çöküyor.

merhabalar konunuzla alakalı değil fakat oyunu nasıl türkçe yapıp üyeliğiniz ile giriş yaptınız acaba ?
  • Oxie -

Posted the thread Eski hesap.

Thread
    Merhabalar oyun hala aktifmi eğer aktifse eski hesaplarımıza erişebiliyormuyuz ve oyunu nasıl açabilirim sürekli hata veriyor play'e bastıktan sonra
  • avokado99 -

Posted the thread Oyun Sürekli Çöküyor.

Thread
    Oyuna girebiliyorum ve oynamaya başlıyorum maximum 5 dk oynayabiliyorum.Sonra oyun kapanıyor bazen direk kapanıyor bazende rapor gönder seçeneyi veriyor. Yardım lütfen oyunu oynayamıyorum. X/
  • ozersin -

Replied to the thread Oyun Dili.

A.s launcherda dil ayarını degistirebileceginiz secenek mevcuttur
  • purcilo456 -

Posted the thread Oyun Dili.

Thread
    S.a oyuna yeni başladım fakat oyun dili bende ingilizce nasıl Türkçeleştirebilirim oyun dilini
  • Denisty -

Posted the thread Gameplay System.

Thread
    Hello iam from Indonesia, i want to ask about exp, talent point, and drop rate system, how many? sorry my grammar is bad I'm now downloading client, but i want information because i didn't find in the website about it and thank's before :D <3
  • phenom -

Posted the thread MSVCP140.dll hatası.

Thread
    Merhaba arkadaşlar oyunun launcerini açıp oynaya tıkladığımda bu hatayı alıyorum. Araştırdım sebebi visual c++ diyenler var indirdim kurdum yine aynı hatayı alıyorum. MSVCP140.dll dosyasınıda indirip bilgisayarımda atmam gereken yere…